U kategoriji Dajem posao: Posao u inostranstvu na lalafo.rs - pronađite posao snova u zemlji: Srbija!
Tražim za bolesnu gospodu izkustvenu, odgovornu i pouzdanu - Subotica1
800 €
| Subotica
2018-02-20 / 16:02
Mahle Senica
🔹Opis posla:

-sklapanje i montaža - Novi Sad1
Dogovor
| Novi Sad
2018-02-19 / 00:38
Samsung Voderady

-sklapanje panela i - Novi Sad1
Dogovor
| Novi Sad
2018-02-19 / 00:37
Potrebne zene za rad u proizvodnji,firma Honeywell u - Sombor0
Dogovor
| Sombor
2018-02-16 / 20:53
HITNO POTREBNI CO2 VARIOCI ZA RAD U MADJARSKOJ

POTRAZUJEMO CO2 - Beograd1
POTREBNE RADNICE ZA POSLOVE HOUSEKEEPING-a ZA RAD NA - Novi Sad1
Dogovor
| Novi Sad
2018-02-15 / 14:38
Potrebne saradnice za rad na Malti, odlicni uslovi i sve je - Novi Sad1
Dogovor
| Novi Sad
Potrebni Pekari-M/Z sa iskustvom za rad u - Beograd1
Dogovor
| Beograd
2018-02-10 / 12:51
Oglas
Posao u Slovačkoj, fabrika kablova za automobile, rad na liniji. - Brezová pod Bradlom1
3 €
| Brezová pod Bradlom
2018-02-08 / 20:42
Traže se kuhari u njemačkoj- plata ca. netto- puno radno - Beograd1
Dogovor
| Beograd
2018-02-07 / 11:58
POTRAZUJEMO 50 CALL OPERATERA ZA RAD U BEOGRADU (Novi - Beograd1
300 €
| Beograd
2018-02-07 / 15:35
Potrebni CO2 varioci za rad u Slovackoj.Pocetna satnica 5 - Sabac0
1.200 €
| Sabac
2018-01-31 / 10:39
Alfa Service Plus nudi posao u Slovačkoj sa cenom  rada od 3 evra po s - Brezová pod Bradlom1
Dogovor
2018-01-28 / 18:20

Počnite da prodajete sada!

Postavite besplatan oglas lako
Postavi oglas