Bež torbica Duki Daso
Jednom nosenaerfektna.
Kroko dezen.
Lanac je u krem boji
Bez oštećenja ikakvih i bez tragova.
Savršeno stanje. Jako kvalitetna i čvrsta torbica.
Guess tašna original kožna blago lakiranja,vrečasta sa širokim kaišem.Ručka ukrašena kopčama,velike zapremine i sa puno džepova.Dolasi u originalnoj vrećicu.
Nova čvrsta bordo tašnica sa dve ukrasne kopče.Zatvara se magnetima.Postavljena crvenom postavom i ima unutar džep koji se zatvara tipom.Dug kaiš podesiv.Čista kvalitetna koža.
Ženska pismo torbica,srebrne boje,korišćena samo jednom,unutrašnjost ima džep,ima pokretni kaiš za ručno nošenje i pleteni duži kaiš za nošenje na ramenu...3 u 1...atraktivna, prelepa,povoljna cena
Elegantna, crna kožna pismo tašna sa metalnim detaljem. Ima preklop koji se zatvara na magnet i prostranu unutrašnjost sa jednom pregradom. Idealna za večernje izlaske ili posebne prilike.
Providna ženska torba sa crnim detaljima i zlatnim lancem. Ima kratku ručku i duži kaiš, što omogućava nošenje u ruci ili preko ramena. Elegantna i praktična, pogodna za različite prilike.