Ženska duga letnja haljina tamnoplave boje sa šarenim cvetnim dezenom. Haljina ima tanke bretele i nabrani gornji deo koji se prilagođava figuri. Donji deo haljine je lepršav, blago se širi i doseže do članaka, pružajući udobnost i prozračnost. Dezen uključuje stilizovane listove i cvetove u nijansama zelene, narandžaste i crvene boje, stvarajući tropski izgled. Idealna je za tople dane i opuštene prilike.
Ćao svima! 👋
Ovo iza mene je moj ormar — ili ono što je od njega ostalo.
Prodajem svoju ličnu garderobu, second hand direktno iz prve ruke — moje ruke!
99% bez tragova nošenja jer sam ih više slikala nego nosila. Mana? Nisu ispeglane i mirišu na Lenor, al’ bolje Lenor nego nešto drugo, je l’ da? 😉
CENA DOSTAVE ISTA I ZA VIŠE KOMADA,590 din.,uplatom na račun,ptt je manji♥️♥️♥️♥️
Hoćeš komad mog stila? Piši mi dok nisam promenila mišljenje! ✨👕🧺
Zbog prirode mog posla i online prodaje nakita i satova već 7 godina, gde imam ugovor sa Poštom, slanje CC paketa nije moguće, jer kurir dolazi po pakete direktno. Slanje pouzećem je moguće. Cena dostave je 590 RSD, a uplatom na račun troškovi dostave se umanjuju.
Hvala na razumevanju!