Televizori: Sharp LCD televizor, modeli LC-40CFE4042E i LC-40CFG6452E - Ekran: 40 — 1
Televizori: Sharp LCD televizor, modeli LC-40CFE4042E i LC-40CFG6452E - Ekran: 40 — 2
Televizori: Sharp LCD televizor, modeli LC-40CFE4042E i LC-40CFG6452E - Ekran: 40 — 3
Televizori: Sharp LCD televizor, modeli LC-40CFE4042E i LC-40CFG6452E - Ekran: 40 — 4
Televizori: Sharp LCD televizor, modeli LC-40CFE4042E i LC-40CFG6452E - Ekran: 40 — 5
Televizori: Sharp LCD televizor, modeli LC-40CFE4042E i LC-40CFG6452E - Ekran: 40 — 6
Televizori: Sharp LCD televizor, modeli LC-40CFE4042E i LC-40CFG6452E - Ekran: 40 — 7
Televizori: Sharp LCD televizor, modeli LC-40CFE4042E i LC-40CFG6452E - Ekran: 40 — 8
Televizori: Sharp LCD televizor, modeli LC-40CFE4042E i LC-40CFG6452E - Ekran: 40 — 9
+381 60 59075xx
Sharp LCD televizor, modeli LC-40CFE4042E i LC-40CFG6452E - Ekran: 40
Leskovac
Sharp LCD televizor, modeli LC-40CFE4042E i LC-40CFG6452E
- Ekran: 40 inča, LCD Colour TV
- Energetska klasa: A+
- Napajanje: 220–240 V, 50 Hz
- Potrošnja: 45 W (eco) / 65 W / 80 W (max)