Android multimedija za Fiat 500 – integrisana 2DIN jedinica sa OEM
Android multimedija za Fiat 500 – integrisana 2DIN jedinica sa OEM izgledom
- Kompatibilnost: Fiat 500 (generacija prikazana na fotografiji; pozicija i oblik rama kao fabrički, sa bočnim ventilacionim otvorima).
- Ekran: veliki kapacitativni touchscreen u boji, visoke rezolucije.
- Operativni sistem: Android – pristup aplikacijama, mapama i multimediji.
- Povezivanje: Bluetooth za pozive i muziku, Wi‑Fi/Hotspot za preuzimanje aplikacija i onlajn navigaciju, USB i AUX ulazi.
- Navigacija: podrška za Google Maps, Waze i druge navigacione aplikacije (onlajn i oflajn mape uz instalaciju).
- Mediji: FM/AM radio, reprodukcija muzike i videa iz memorije ili aplikacija za striming.
- Integrisani tasteri: fizičko dugme za POWER/VOLUME i kružni kontroler sa MENU/BACK/NEXT funkcijama za lakše upravljanje tokom vožnje.
- Podrška za kameru: ulaz za parking kameru sa automatskim prebacivanjem u rikverc.
- Zvuk: ekvilajzer i podešavanja za poboljšanje kvaliteta zvuka; kompatibilno sa fabričkim zvučnicima.
- Vozne funkcije: prikaz informacija vozila i podešavanja (u skladu sa opremom vozila i instalacijom).
- Dizajn: crni ram koji prati liniju centralne konzole Fiat 500, sa integrisanim izduvima – zadržava OEM estetiku bez dodatnih prelaza.
U paketu: centralna jedinica sa ekranom i ramom kao na fotografijama. Idealno rešenje za modernizaciju infotainment sistema uz fabrički izgled u Fiat 500.